Květen 2018

Itálie, injekce, ironie

31. května 2018 v 11:06 | Ginger White |  Má maličkost
Krásné čtvrteční dopoledne!

Dnes je Den D. Nebo teda spíš Den I (hahaha, bože já jsem idiot) - protože za pár hodin odjíždím do Itálie. Asi tak po sto letech jedu na dovolenou a skutečně se těším. Přijde mi to trochu ironické, že všude říkám, jak ráda cestuji a tak... A přitom jsem nikde nebyla už pěkně dlouho. Vlastně naposledy jsem byla v cizině, konkrétně ve Francii, když mi bylo 18! No a co si budeme povídat. To už je pár let zpátky.

Ono to ani moc nešlo, když si vezmu, že jsem se za tu dobu 4x stěhovala a několikrát měnila práci. Nicméně teď už mám (teda prozatím) celkem stálé zaměstnání a další stěhování plánuji až na dýl, takže jsem se konečně rozhoupala někam jet. A ne, s tím stěhováním si srandu nedělám, ale o tom někdy jindy. ;) Itálie byla celkem rychlá volba, protože moji známí tam mají místo, kam jezdí pravidelně a je za velmi dobrou cenu. Kousek od San Marina, ubytování přímo u pláže, plná penze a bar, kde točí české pivo? Proč ne, že jo.

Jediná věc, která je pro mě tak trochu noční můrou, je cesta autobusem. Pojedeme přes noc, asi 12 hodin, což není tak strašné. Problém je ten, že já nikdy v autobuse nespím! Mám takovou zvláštní...jak to říct...úchylku? Mám pocit, že když zavřu oči a nebudu dávat pozor na cestu, že se vybouráme. A to prosím ani nevlastním řidičský průkaz. Takže probdělá noc, sledování podřimujících spolucestujících a přehrávání playlistu pořád dokola. Jupí... Další věcí je to, že mám krevní poruchu a při cestě delší než 3 hodiny si musím píchat injekce na ředění krve. Což je pro mě naprosto strašná představa. Těžko byste hledali dospělého člověka, který okolo toho dělá takové scény, jako já. :D

Se mnou musí být utrpení cestovat.

Jinak se ale opravdu těším, konečně si odpočinu. V práci to teď bylo velmi náročné a v osobním životě také, tak jsem ráda, že konečně na chvíli vypadnu a budu mít chvíli čas jen na sebe. :) Pokusím se nafotit nějaké pěkné fotky, které bych se mohla dát a slibuji, že se vrátím plná energie pro další tvorbu.

Vlastně jsem chtěla ještě říct, že jsem ráda, že i když to tu bylo celkem dlouho pozastavené, tak sem znovu celkem chodíte a necháváte tu krásné komentáře.

A za to Vám děkuji!

Vaše "znovucestující" Ginger White

Chci začít s cosplayem

27. května 2018 v 11:49 | Ginger White |  Má maličkost
Přeji všem krásné nedělní dopoledne!

Myslím si, že podle názvu článku musí být jasné, s čím se chci svěřit. Už delší dobu sleduji český i zahraniční cosplay, a to hlavně anime. Nicméně mě ta kultura toho celého začíná celkem dost uchvacovat a strašně ráda bych si zkusila nějaký cosplay sama. Ráda tvořím věci a myslím si, že tohle je velmi zajímavý koníček. :)

Už jako malá jsem se hrozně ráda převlékala do kostýmů a i teď jsem ráda, když můžu být na chvíli někým jiným. No a proč to sem vlastně píšu? Chtěla jsem se zeptat, jestli mezi Vámi není někdo, kdo se tomu věnuje nebo o tom něco ví, aby mi trochu poradil. Co se týče oblečení, tak si dokážu spoustu věcí sehnat za levno nebo vyrobit, ale jde mi hlavně o paruky a kontaktní čočky.

Ráda bych věděla, jestli tu nějaká dobrá duše nezná stránky nebo nějaký obchod, kde se dají tyhle věci sehnat za rozumnou cenu a máte s tím třeba dobré zkušenosti?

Budu moc ráda, když mi něko z Vás poradí a pokud s tím opravdu začnu, slibuji, že o dalších krocích a konečném výsledku budu informovat ;)

Vaše "oradužádající" Ginger White.


Mayushi - kresba (SG)

25. května 2018 v 21:17 | Ginger White |  Mé výtvory
Přeji krásný večer!

Další z anime, které jsou u mě na předních pozicích v žebříčku oblíbenosti, je Steins Gate. Pokud je tady někdo, kdo má rád anime a tohle neviděl, vřele doporučuji. ;)

Má dnešní kresba, tak snad se někomu zalíbí. :)


Tulipány - obraz

22. května 2018 v 16:34 | Ginger White |  Mé výtvory
Další obraz inspirovaný jinou akrylovou malbou z internetu. Musím se přiznat, že jsem čekala v trochu lepší výsledek, nicméně mi obrázek přijde zajímavý. Doufám tak, že se alespoň někomu zalíbí. ;)


Motýl - obraz

19. května 2018 v 10:10 | Ginger White |  Mé výtvory
Zdravím!

Na chvilku jsem se odmlčela, protože jsem kvůli práci trochu více zaneprázdněná, ale tohle období snad za chvíli skončí a já se budu moci zase věnovat všem svým oblíbeným činnostem naplno. Nicméně štětci a paletě jsem nedokázala odolat. Na internetu jsem viděla moc hezký obrázek akrylovými barvami, a tak jsem si ho chtěla zkusit také.

Doufám, že se někomu zalíbí. ;)


Hei (Darker than Black) - kresba

4. května 2018 v 10:43 | Ginger White |  Mé výtvory
Zdravím. Mám tu další kresbu - tentokrát je to Hei z anime Darker than Black. Tenhle seriál mi doporučil kamarád a já si po prvních dvou dílech říkala, že to asi bude blbost, ale dala jsem tomu ještě šanci a nakonec se tohle anime stalo jedním z mých nejoblíbenějších.

Najde se tu někdo, kdo tenhle kousek viděl? :)Náhled do skicáku #1

1. května 2018 v 16:42 | Ginger White |  Mé výtvory
Zdravím všechny!

Vždy sem dávám kresby, které maluji přímo s úmyslem - tohle nakreslim, bude to vypadat takhle atd. Řekla jsem si tedy, proč sem nedat pohled do mého skicáku, kam kreslím, co mne zrovna napadne, a co zrovna vidím.

Dnes tu mám dvě kresby. Alenku, kterou jsem si načmárala do skicáku minulý týden, když jsem nemohla usnout. Byla asi jedna ráno. Našla jsem si pár jejích kreseb a zkusila to také. Možná, že jsem si myslela, že mě odnese do Říše divů a usnu. ;)

Druhou kresbu jsem načrtla dnes na zahradě, kde nám vše teď kvete. Je to sice nádhera, nicméně já si jako silný alergik opravdu neužívám jaro tak, jak bych chtěla. Tulipán se ani popravdě nepovedl tak, jak bych chtěla. Ale musíte brát v úvahu to, že mi teklo z očí i z nosu. :D

Tak snad se někomu zalíbí. ;)