Má říše snů

19. dubna 2018 v 15:47 | Ginger White |  Téma týdne
"Někteří lidé vidí věci takové jaké jsou, a ptají se: Proč? Já raději sním o věcech, které nikdy neexistovaly a ptám se: Proč ne?" - George Bernard Shaw

Téměř pokaždé, když zavřu oči, sním. Sním o věcech, které by se mohly stát a stanou, ale také o věcech, které se nikdy stát nemohou. Má fantazie je nekonečná. Je jako vesmír. Neustále se rozpíná a rozvíjí. Čím déle na tomto světě žiji, tím více se rozrůstají mé myšlenky a tím větší je má říše snů.

Někdy se přes den zastavím a zavřu oči. Nevnímám okolí, ani to, že vypadám jako blázen. Myšlenka přijde tak rychle a nejde se na to připravit. Chci jí vidět. Chci jí kompletně vytvořit. Chci jí cítit.. Jakmile otevřu oči, vidím, že se lidé kolem mě smějí, že jsem jiná. Také se pousměji. Tomu, že oni jsou všichni stejní.

Miluji spánek. Konečně se můžu do své vysněné říše vrátit. Konečně mohu prožívat i ty věci, které se nikdy stát nemohou. Zdává se mi o městě. Dobře ho znám. Chodím tam už od malička. Nevím, kdy přesně to začalo, ale to město bych dokázala popsat do nejmenšího detailu. Jak stárnu, tak se město rozrůstá. Ráda tam chodím, mají mě tam rádi. A nikdo se nikdy nepozastaví nad tím, že si dovolím snít. Snění je tam totiž realitou.

*******************************************************************************************************************************************************

Po dlouhé době článek na téma týdne. Omlouvám se, jestli nemá hlavu ani patu, psala jsem od srdce. Je vidět, že většinu času trávím v práci psaním čísel, ne slov. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama