Duben 2018

Sebastian (Black Butler) - kresba

21. dubna 2018 v 10:54 | Ginger White |  Mé výtvory
Po ne zrovna povedeném pokusu o Ciela z anime Black Butler přidávám o moc vydařenější kousek - Sebastiana. Musím říct, že se mi do toho moc nechtělo, ale nakonec to dopadlo nad moje očekávání a hrozně mě bavilo kreslit zrovna jeho. Dlouho jsem nepoužívala lihovky, a tak jsem měla trochu strach, že to tím zkazím. Naštěstí se tak nestalo. :)

Jinak mi sem už někdo psal, že jsem dobrá, že to zvládnu takhle nakreslit lihovkou jen tak z fleku.. Ehm. Ne nedokážu. Přidám sem i fotku procesu. Samozřejmě si všechno musím načrtnout tužkou, potom to znova obtáhnout tužkou, abych věděla, které čáry jsou ty "pravé", zbytek ugumovat, a až pak se většinou vrhnout na obkreslování a barvení fixou. Možná, že to časem zvládnu rovnou..no nemyslím si to. :D

Takhle nějak to vypadá, než začnu s fixama:Tady si můžete všimnout roztomilého detailu v podobě mých bačkůrek. :D


Samozřejmě kreslím podle předlohy. Tenhle obrázek je přímo podle jiného, a potom, když se mi zdá, že tomu něco chybí, že to třeba není úplně "Sebastian", tak se kouknu i na jiné fotky a snažím se to nějak upravit.


A hotovo. :) Ještě mě čeká dlouhá cesta, než to bude vypadat tak, jak chci.


Díky za přečtení článku a doufám, že si užíváte krásný slunečný víkend. :)

Má říše snů

19. dubna 2018 v 15:47 | Ginger White |  Téma týdne
"Někteří lidé vidí věci takové jaké jsou, a ptají se: Proč? Já raději sním o věcech, které nikdy neexistovaly a ptám se: Proč ne?" - George Bernard Shaw

Téměř pokaždé, když zavřu oči, sním. Sním o věcech, které by se mohly stát a stanou, ale také o věcech, které se nikdy stát nemohou. Má fantazie je nekonečná. Je jako vesmír. Neustále se rozpíná a rozvíjí. Čím déle na tomto světě žiji, tím více se rozrůstají mé myšlenky a tím větší je má říše snů.

Někdy se přes den zastavím a zavřu oči. Nevnímám okolí, ani to, že vypadám jako blázen. Myšlenka přijde tak rychle a nejde se na to připravit. Chci jí vidět. Chci jí kompletně vytvořit. Chci jí cítit.. Jakmile otevřu oči, vidím, že se lidé kolem mě smějí, že jsem jiná. Také se pousměji. Tomu, že oni jsou všichni stejní.

Miluji spánek. Konečně se můžu do své vysněné říše vrátit. Konečně mohu prožívat i ty věci, které se nikdy stát nemohou. Zdává se mi o městě. Dobře ho znám. Chodím tam už od malička. Nevím, kdy přesně to začalo, ale to město bych dokázala popsat do nejmenšího detailu. Jak stárnu, tak se město rozrůstá. Ráda tam chodím, mají mě tam rádi. A nikdo se nikdy nepozastaví nad tím, že si dovolím snít. Snění je tam totiž realitou.

*******************************************************************************************************************************************************

Po dlouhé době článek na téma týdne. Omlouvám se, jestli nemá hlavu ani patu, psala jsem od srdce. Je vidět, že většinu času trávím v práci psaním čísel, ne slov. :)

Ciel Phantomhive - kresba

19. dubna 2018 v 15:23 | Ginger White |  Mé výtvory
Nedávno jsem začala koukat na anime Kuroshitsuji (Black Butler). Přestože jsem spíše fanoušek trochu promyšlenějších anime, jako Death Note nebo Steins Gate, tohle mě naprosto pohltilo.

Když pominu trochu nesystematický a chvílemi podivný děj, vznikne z toho pro mě naprosto perfektní anime. Temná atmosféra Anglie 19. století, strhující animace postav a zajímavý vztah mezi Cielem a jeho služebníkem démonem Sebastianem, to je něco pro mé oko. :) Ale už dost vychvalování.

Zkusila jsem kresbu Ciela a musím se přiznat, že jsem to malinko odflákla, protože jsem to chtěla mít rychle hotové. A také jsem to vyfotila úplně na ho*no. :D Přesto to sem dám, snad se někomu zalíbí. :)
Návrat do školních let

5. dubna 2018 v 18:21 | Ginger White |  Mé výtvory
To je ale opravdu strašně matoucí název článku.. Promiňte mi to.

Přišlo jaro a já se vrhla plna energie (která mě opustila asi po 10 minutách) na vyklízení skříní a dělání pořádku. No a díky tomuhle Ordnung machen jsem našla nějaké staré výtvarné věci ze školy.. Ze základní školy. No a co si budeme povídat, tam už nějaký ten pátek nechodím. Mezi zlomenými tužkami a pastelkami a vymačkanými temperami jsem objevila vodovky. VODOVKY!

Já nemalovala s vodovkama dobrých.. no.. to je vlastně jedno.. :D

A tak jsem hned měla zábavu na odpoledne! A samozřejmě jsem si to musela zdokumentovat. Myslím, že to nedopadlo tak špatně.. na to, že jsou to vodovky.

Co myslíte? :)

Galaxie - obraz

1. dubna 2018 v 18:27 | Ginger White |  Mé výtvory
Nedávno jsem vzala po dlouhé době do rukou štětec a akrylové barvy a dopadlo to asi nějak takhle. :)
Snad se někomu zalíbí.