Březen 2018

Marilyn Manson - kresby

28. března 2018 v 16:20 | Ginger White |  Mé výtvory
Nedávno jsem koukala na své starší kresby a napadlo mě, že zkusím to, co jsem kreslila před několika lety i teď. Tady je srovnání mého pokroku. Marilyn Manson v roce 2013 (aspoň myslím) a Marilyn Manson v roce 2017. Myslím, že vypadá trochu lépe. ;)

Za kvalitu druhého obrázku se omlouvám, ale skener mi vypověděl službu.L (Death Note) - kresba

25. března 2018 v 15:17 | Ginger White |  Mé výtvory
Zdravím všechny!

Co se týče kreslení manga postav, snažím se pořád zlepšovat a zlepšovat. Když se teď ohlédnu za tím, jak vypadaly mé první kresby, musím se trochu pousmát. Jsem ráda, že ten pokrok vidím i já, i když je toho ještě hodně ke zlepšení.

Moje zatím poslední kresba - L z anime Death Note. Najde se tu nějaký fanoušek Death Note? Mě to úplně uchvátilo. Tak snad se někomu zalíbí. ;)


Jsem zpět!

24. března 2018 v 18:00 | Ginger White |  Má maličkost
Dobrý večer všem!

Já se asi musím omluvit. A to pořádně.

V září minulého roku, plná plánů a očekávání, jsem blog pozastavila se slibem, že tady tomu nahodím nový kabát, že nejspíš přibyde spoluautor, a že se tento blog dostane na jinou, lepší úroveň. A co se stalo? To, že jsem nic z toho neudělala.

První dva měsíce jsem se do toho pořád bezúspěšně pouštěla. Další měsíc jsem to pomalu vzdávala. A nakonec jsem se na to úplně vykašlala. Teď po půl roce toho opravdu lituji, protože si myslím, že blog byl hezky rozjetý. Chodilo sem spousta skvělých lidí a mně samotné blog a Vaše názory a rady velmi pomohli, co se mého "umění" týče. A nejen toho.

Za dobu mé nepřítomnosti se stala spousta věcí a hodně se toho změnilo. I já se změnila. Nicméně na kreslení a malování jsem nezanevřela, a ráda bych svůj slib alespoň částečně splnila tím, že se to tu časem trochu pozmění a já se zase stanu aktivní členkou blogu.cz.

Doufám, že úspěšně navážu na to, co jsem zde zanechala. Že sem přilákám nové lidi, a že se zde setkám i s některými starými známými. Budu ráda za každou Vaší odezvu v podobě komentářů, jak těch pozitivních, tak negativních. Konstruktivní kritika - to je můj šálek kávy! :)

Děkuji, i když možná předčasně, všem, kteří na mě nezanevřeli.

Pac a pusu posílá Vaše "znovunalezená" Ginger White. ;)