Červen 2017

Akatsuki - kresba

26. června 2017 v 18:45 | Ginger White |  Mé výtvory
Dlouho nepřibyl žádný obrázek do mé "Naruto sbírky". A jelikož jsem měla dnes tak trochu čas, pustila jsem se do Akatsuki. Tak snad se to někomu bude líbit. ;)

Jinak nenašla by se nějaká dobrá duše, co by mi doporučila nějaké zajímavé anime?
Věci, co mě drží při životě

24. června 2017 v 10:06 | Ginger White |  Téma týdne
Nejsem materialistický člověk. Člověk, který lpí na věcech. Přesto existují některé věci, kterých se nikdy nevzdám, a právě těm, chci věnovat dnešní článek. Samozřejmě je spousta nehmotných maličkostí i veličkostí a činností, které mne provází a mám k nim silné pouto, ale tento článek je psán pro předměty hmotné. Také bych tímto gestem ráda poděkovala všem těmto věcem.

Děkuji, že jste.

Má krásná kytara

Kytara, ke které jsem přišla nečekaně a ani jsem jí nezískala svou vlastní iniciativou. Nicméně se pro mě stala obrovskou důležitostí. Kolik nocí jsem probděla jen proto, abych jí mohla držet v ruce a brnkat si a kolik let už se mnou vydržela. Ne, nejsem vůbec dobrá kytaristka. To ani náhodou. Ale baví mě to a z části i naplňuje. A to je to nejdůležitější.. Možná, že až se někdy odhodlám, nějaké to pobrnkávání natočím a pochlubím se. ;)

Můj výtisk Malého prince

Kniha, kterou jsem milovala jako malá, a kterou jsem dokázala docenit, až jako dospělá. Kniha, která mi změnila život a pohled na svět. Já myslím, že každý člověk, který Malého prince četl, ví, že více k tomu psát nemusím. Každý, kdo ho nečetl, ať si rychle běží nějaký výtisk sehnat.

Můj kaktus

Zním jako blázen? Možná. Mám ho ale ráda, protože je jedinou květinou, která se mnou vydržela. Říkáte si, že je to má chyba. Kdybych se více starala, mohla bych těch kytek mít. Pro mě je to ale znamení toho, že tenhle malý kaktus je jedinou květinou, která chápe mou zapomětlivost a vytíženost a permanentně mi to odpouští.

Můj černý kabát

Asi jako téměř každá holka a nějaký ten kluk mám jeden kousek oblečení, který vyhodím, až se začně rozpadat v prach. Pro mě je to zimní černý kabát. Z nemalé části vděčím i jemu za to, že miluji zimu. Nevadí, že je ošuntělý a na jednom místě dokonce propálený. Já se ho prostě nevzdám!

Mé lístky z koncertů

Poslední věcí, kterou bych nejspíše zachránila z hořícího bytu, je má sbírka lístků z koncertů. Zatím je jich jen kolem dvaceti, ale tvrdě pracuji na tom, aby se sbírka rozrůstala. Zatím je mezi nimi k vidění pár českých festivalů a kapel, jako jsou Arakain, Kabáti nebo Tři sestry. Našli byste tady ale také zahraniční perličky. Za jmenování stojí například Apocalyptica, 30 Seconds to Mars, KISS, Paul McCartney nebo zatím poslední přírůstek, němečtí Rammstein.

Já miluji tu atmosféru koncertů. Ten pocit, když si uvědomíte, že se sešlo tolik různých lidí, kolikrát i z různých zemí, ale hudba je dokáže spojit, přestože se vůbec neznají. Ach.. hned teď bych se nejradši zvedla a na nějaký ten koncert zašla. No nic, musím si počkat do Českých hradů. :)

Toto jsou věci, kterých já se nikdy nevzdám. Věci, které jsou silně spjaty s mou osobností.

Díky za přečtení článku. :)

Máte také nějaké takové srdeční věci? Pochlubte se mi do komentářů.

Vaše "nematerialistická" Ginger White

Anděl - obraz

6. června 2017 v 18:28 | Ginger White |  Mé výtvory
Další obraz, u kterého jsem využila návodu na youtube. Požádala mne o něj sestřenka, a tak jsem se do toho dnes pustila. Tedy malovat obraz pro někoho je mnohem těžší, než jen tak, a proto jsem se snažila dvojnásobně. Výsledek můžete posoudit sami. ;)