10 věcí, které mi lezou na nervy

15. ledna 2017 v 18:38 | Ginger White |  Má maličkost
Většina mých článků je lazena celkem pozitivně a optimisticky. Tedy na mé poměry.. no.. alespoň si to myslím. Nicméně rok 2017 pro mne nezačal moc ukázkově, a tak nemám náladu psát o tom, jak je všechno super, aby jsme se měli všichni rádi a nějaký další sluníčkářský řeči..

No a pokud milujete Burtonovo filmy tak, jako já, určitě si vzpomenete na památnou větu Willyho Wonky: "Když se cítím mizerně, tak i má čokoláda musí být mizerná.." ...Nebo tak nějak to tam prohlásil... A tak když se cítím naštvaně, tak i mé články budou naštvané! Má to logiku? Nicméně dlouho nebyl článek typu 20 věcí, které.. A ano, nejsem až takový bručoun nejspíš, protože těch věcí tolik vymyslet nedokážu, a tak zavádím na tento blog éru článků typu - ano hádáte správně - 10 věcí, které..

Mimochodem všimli jste si, jak příšerně šly mé vyjadřovací schopnosti dolů? Zapomeňte na trapný úvod a naštvěte se společně se mnou nad 10 věcmi, které mi lezou na nervy. ;)

1. Reklamy, které nejdou přeskočit

To je jedna z věcí, které mi dokážou zkazit pár vteřin života téměř každý den. A ne, nemyslím reklamy, které doopravdy musíte dokoukat. Myslím ty dementní reklamy, které trvají jen 5 vteřin a tím nám, divákům, berou možnost zmáčknout ten rozkošný čtvereček, který krátí utrpení, kdy se musíme kvůli 4 minutám kvalitní hudby koukat na to, co mají zase v Lidlu od středy ve slevě.

2. Hloupí lidé

Tady musím podotknout, že nechci nikoho shazovat nebo tak.. Já jen, že srážka s takovým blbcem mi dokáže dokonale zkazit celý den. Na druhou stranu pro mne je to jen chvíle, ten dotyčný se sebou musí žít celý život. Takže by mi vlastně těch lidí mělo být líto.. Není.

3. Když dojde kafe

Fajn. Tohle zná asi každý člověk. Až na to, že já jsem na kávě závislá. A to jakože hodně. Bez něj ráno nenastartuju, ani kdyby mi šlo o život. Cože? Kafe došlo? Fajn, radši mne zabijte.

4. Když na mě ráno někdo mluví

Tak tady po tomhle bodu asi vypadám jako strašná netykavka. Já ráno prostě nemluvím. To mi můžete říkat, co chcete. Třeba, že hoří. Ignorace. Dejte mi půl hodinky na vyrovnání se s mojí depresí ze vstávání a budu to zase já. Jen se nezlobte, když vám ráno neoplatím úsměv a nepozdravím. Dost možná ani nemám ponětí, kdo jsem nebo kdo jste vy.

5. Když mám mělkou misku a vypadávají mi z ní čínský hůlky

To zná každý Asii milující člověk, který je nešikovný trotl, jako já.

6. Když mě lidé neberou vážně

A to se mi stává celkem často. Protože jsem ženská, protože vypadám na 13, protože měřím jen 160 cm, protože jsem z malýho města, protože nemám vysokou nebo protože jsem to prostě já.

7. Každá neděle, od té doby, co si sousedi přestěhovali postel nad mojí ložnici

Mě opravdu nezajímá, že jste si to celý víkend neužili, protože přijeli děti ze školy. Nebo si sakra alespoň promažte... nebo utáhněte postel! Takhle nevržou ani dveře na polským statku. A ne, nemám nic proti Polsku a nemám tušení, jak mě ta hláška napadla.

8. Když si na něco nemůžu vzpomenout.

No k tomu asi nemusím nic dodávat. Jsem ale ten typ člověka, který kvůli blbostem nemůže pak ani spát.. Třeba momentálně nemůžu přijít na to, jak se jmenoval ten pán, co vždycky volal na FM Plusku lidem a dělal si z nich srandu.. Třeba jak byly ty stavby na klíč a tak. Víte, co myslím? Budu vděčná, když mi to jméno někdo nadhodí. ;)

9. Když ze mě někdo dělá idiota

Ehm.. dobře, tady bych asi měla zdůraznit, že ve většině případů ze sebe dělám idiota sama. Nemám ale ráda lidi, co na to ještě upozorňují. Jasně, všichni ví, že je Ginger White mimo, nemusíš to tady křičet.. blbečku!

10. Svět

Když se nad tím zamýšlím teď na konci článku, došlo mi, že těch věcí bych dokázala úplně v klidu vymyslet 20. Co 20.. klidně 100! Najde se takových věcí, co mě vytáčí, že jen na to myslím, už jsem do prdele nasraná! Jo a nemám ráda, když lidi mluví sprostě. To je taky celkem důležitý bod. Když na mě vleze tahle nálada, štve mne prostě celý svět!

Myslela jsem si, že se mi uleví, ale jsem ještě víc rozčílená. Díky..

Ne, berte tenhle článek trochu s nadsázkou. Ve skutečnosti nejsem žádný nervák a těžko byste hledali většího flegmatika, co se tohohle týče. Nicméně musím přiznat, že tento rok pro mne doopravdy nezačal úplně podle mých plánů a představ a s každým dnem se spíš peru, než abych ho doopravdy žila.

Doufám tedy, že Vám se daří lépe a chci moc poděkovat za to, že sem chodíte. Alespoň vaše komentáře mi lepší náladu, když už toho mám dost. Sakra, já si dneska ale protiřečím.. :)

Arigatou gozaimasu!

Vaše "momentálněvživotěztracená" Ginger White
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 15. ledna 2017 v 19:05 | Reagovat

Ten sedmý bod by mě teda vytáčel asi nejvíc spolu s těmi hloupými lidmi :-D
Jinak skvělé shrnutí!

2 Joina Joina | Web | 16. ledna 2017 v 5:20 | Reagovat

S těmi reklamy máš i docela pravdu. A to, že tě neberou lidi vážně? To už tak občas chodí. Mě to občas taky štve a nevím čím to.

3 Ginger White Ginger White | Web | 16. ledna 2017 v 8:09 | Reagovat

[1]: Díky :)

[2]: S tím asi nic neuděláme ;)

4 gitty93 gitty93 | E-mail | Web | 17. ledna 2017 v 0:18 | Reagovat

kdo je momentálněVŽivotěZtracen by se měl rychle momentověNajít a třeba začít nosit pravidelně boty na jehlách, aby ho začali na moment brát lidé vážně :) a pokud nemá momentálněAniMoment, tak je u mě úplně mimo a nehodlám ho brát vážně ?P

5 Ginger White Ginger White | Web | 17. ledna 2017 v 8:09 | Reagovat

[4]: No já radši, aby mne brali lidi vážně kvůli tomu, co mám v hlavě a ne na nohou.. :D Mimochodem ty to řešíš botama na jehlách?

6 gitty93 gitty93 | E-mail | Web | 17. ledna 2017 v 8:32 | Reagovat

proč by mne lidé nebrali vážně? já tyto problémy nemám ;) ale boty na jehlách jsou od toho, aby jsi jim alespoň mohla šlápnout na nohu, když tě naštvou :P ....což je rada, kterou bych nedal nikomu, koho znám osobně :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama