Home Sweet Home

15. prosince 2016 v 18:19 | Ginger White |  Téma týdne
Od rána mi lítají myšlenky sem a tam a tam a sem a nemůžu se vůbec soustředit na nic. V práci jsem byla nepoužitelná, protože všechno byo zajímavější než to, co jsem měla dělat. Co minutu jsem přemýšlela nad jinou blbostí. A taky nemůžu přijít na to, jestli jsem tu otázku někde četla, nebo se vynořila v mých představách, ale měli byste radši kravskou hlavu a lidské tělo, nebo lidskou hlavu a tělo krávy? :D Upřímně doufám, že to není můj výmysl, ale když se nad tím zamyslíte, je to vlastně celkem hluboká otázka..

Dost! Potřebuji se vrátit k tomu, co jsem chtěla původně psát. No prostě vždy, když mi takhle hlavou lítají myšlenky jako splašený poledne, tak mi pomáhají procházky. Procházky v mém rodném městysu. Městys. :D Prostě mi přeskočilo dneska no. Takže strašně ráda se tu procházím, protože je to tu krásný. Tečka. Konec.

Byli jste někdy na Šumavě? Byl někdo z vás na Modravě nebo Prášilech? Viděl někdo z vás Černé nebo Čertovo jezero? Bílou Strž? Západ slunce z Pancíře nebo jeho východ z německého Javoru? Kdo ano, tak mě pochopí.

Žila jsem chvíli v Praze. Praha je krásná. Tedy některé její části.. Mám to tam ráda. Ty možnosti, všichni ti lidé a cizinci, obchodní centra, architektura, památky, akce, hospody. Ale prostě to pro mě asi není ono. A až potom, co jsem se vrátila zpět na Šumavu, mi došlo, jak krásné to tu je. A styl života? Všichni pořád nadávají, jak je to na vesnicích a v malých městech strašný, že se všichni znají a někdo se uprdne na jednom konci a na druhým konci to ví ještě dřív, než se to stalo a tak dále.. Nicméně mně se to líbí. Známe se tu. V pět začneme grilovat na zahradě, v šest už je nás tam o 10 víc. Každý něco přinese, bavíme se. Přijdete do baru a vždy narazíte na někoho známého. A když ne, tak znáte alespoň barmana. :) A ten klid. Potřebuju si srovnat myšlenky a od všech na chvíli vypadnout. Vezmu psa a jdu. Můžu se procházet hodiny a hodiny a nebo jen tak sedět v přirodě a nemusím na nikoho narazit. Teď mě tak napadá, že je to ráj pro sebevrahy.. Ne vážně, já dneska neudržím kloudnou myšlenku.

Chci tím prostě říct, že mi ten život tady vyhovuje. Miluji to tady. Jsem tu blíž k přírodě a to zvíře uvnitř mě je tu spokojené. Prostě kdo to tu zná, musí souhlasit. A pro vysvětlení. Původně jsem chtěla psát úplně jiný článek, ale protože jsem už při prvních slovech zapomněla, co jsem chtěla, je z toho tohle. Tak se omlouvám, že jsem vás okradla o tu chvilku, co jste tohle četli. Za odměnu přidávám fotky z procházky na Poledník, abyste se taky pokochali. ;)

Ty popadané stromy, to ještě zbylo po orkánu Kyrill.
Tady mi tu fotku trochu kazí tatí s Rose, ale co se dá dělat. :D V pozadí je vidět Poledník.


Vaše "šumavumilujícítřeštidlo" Ginger White
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 15. prosince 2016 v 18:31 | Reagovat

Já žiji na vesnici u Jeseníků a nemůžu si stěžovat. Do města bych bydlet nešla. Mám ráda toulky přírodou, a ten čistý vzduch je k nezaplacení!

2 Dominika Dominika | Web | 16. prosince 2016 v 11:10 | Reagovat

Má to opravdu své nepopiratelné kouzlo, i když já coby městský člověk bych město neměnila...

3 gitty93 gitty93 | E-mail | Web | 19. prosince 2016 v 21:59 | Reagovat

já bych asi lidské tělo, ale dračí hlavu...kdyby uměla plivat oheň :) ušetřil bych v zimě za topení :)

4 Ginger White Ginger White | Web | 20. prosince 2016 v 14:53 | Reagovat

[1]: Jojo, čistý vzduch je další plus. :)

[2]: Každý to má jinak no. :)

[3]: Hm, to je zajímavá odpověď. :) Já bych ráda tělo draka. Kdybych uměla lítat, tak bych možná konečně začala chodit včas do práce. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama