20 věcí, které mne vystihují

13. října 2016 v 18:35 | Ginger White |  Má maličkost
Nedávno jsem měla takový nápad, zeptat se mých přátel na to, co je napadne, když si na mě vzpomenou. Nakonec z toho vznikly tak zajímavé odpovědi, že jsem se rozhodla, že z nich udělám článek na blog. :)

1) Styl oblékání - To byla jedna z prvních odpovědí téměř všech. Moje kamarádka pak shrnula můj styl naprosto geniálně. Prý chodím oblékaná jako James Bay, ale v holčičí verzi a já musím souhlasit. Jen u toho nevypadám tak dobře, jako on. :D

2) Filmy Tima Burtona - Ano další z odpovědí. Tohle padalo spíš od lidí, co mne znají dlouho a ví, že jsem na jeho filmech vyrůstala (Střihoruký Edward, Beetlejuice) a že na nich ulítávám dodnes (Alenka, Ospalá díra nebo Mrtvá nevěsta).

3) Johnny Depp - To asi tak nějak souvisí s tím předchozím bodem, protože jedním z faktorů, proč miluji filmy Burtona, je Johnny Depp. Viděli jste Sweeney Todda? Já ten film miluju.

4) Snění a fantazie - Bylo mi řečeno, že jsem vždycky byla tak trochu snílek žijící svými fantaziemi více, než normálním životem. Těžko říct, jestli je to dobře..

5) Harry Potter - K tomu asi nic dodávat nemusím. :)

6) Hudba - Vždy jsem k ní měla blízký vztah a má dobrá přítelkyně si bohužel vzpomněla i na trapné pokusy zakládaní kapel na základce. Dodnes se za nás trochu stydím, ale tenkrát jsem si to užívala. :D

7) Sebevyjádření - Věc, která mne potěšila. Vždy jsem totiž měla nějakou zvláštní potřebu sebevyjádření. Ať už to bylo formou oblečení, hudby nebo chování a dnes tedy i formou malby a kresby.

8) Jídlo - Ještě aby ne, když jsem studovaná gastronomka a vášnivá kuchařka. :)

9) Pracovitost - "Nikdy jsem tě neviděl bez práce. Mám pocit, že si snad makala už na základce." - Jo kamaráde, to není tím, že bych byla tak pracovitá. Spíš tím, že mi nic jiného nezbývalo.

10) Psychologie - Zase lidé, co mě znají blíže a ví, že psychologie je můj koníček a možná můj budoucí studijní obor.

11) Příroda a zvířata - No však! Vždyť bydlím na Šumavě a pracuji v enviromentálním centru! :D

12) Podivínství a odlišnost - "Nevím jestli tě neurazím, ale ty si prostě vždycky byla jinde než lidi okolo. Neměli jsme tě za to rádi, ale pak, když jsem tě poznala, změnila jsem názor. To nic nemění na tom, že si divná. Promiň." - Ehm.. V pohodě.. :D

13) Inteligence - U téhle odpovědi se mi prudce zvýšilo ego. ;D

14) Četba a psaní - K tomu asi také nemusím nic psát.

15) Peníze - Odůvodněno tím, že vždy, když jsme dříve někam šli, nikdy jsem neměla peníze. Teď se situace otočila a já všechny zvu.. No alespoň, že to není naopak. :D

16) Dobrosrdečnost - "Znám tě strašně dlouho a vždy, když jsem potřeboval, si mi pomohla."

17) Průšvihy - K tomu snad ani nic psát nechci.. :D

18) Bláznovství - "Jsi magor a dobře to víš, ale stejně tě máme rádi." - Díky moc. ;)

19) Stará duše - "Už když jsi byla malá mi přišlo, jako bych mluvil s někým o dost starším. Máš starou duši a hodně toho víš. To se mi na tobě líbí." - Ach, děkuji. Velmi hluboká odpověď.

20) Ponocování a nedodržování žádných pravidel - U téhle odpovědi jsem se zasmála a pak si uvědomila, že je to pravda. Mám problémy s autoritou, mám problémy chodit včas a dodržovat termíny. Víte, co je nejhorší? V hloubi duše vím, že to dělám schválně, ale nejde to zastavit. Jsem rebel. :D

To je tak nějak vše. Berte to s trochou nadsázky, moji přátelé jsou totiž také dost zvláštní lidé. Doufám, že článek alespoň trochu pobavil. Díky za přečtení.

Vaše rebelka Ginger White
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Joina Joina | Web | 13. října 2016 v 20:21 | Reagovat

Sepsala jsi pěkný článek věcí, které tě vystihují. Některé jsou jako docela zajímavé :)
Sice tě neznám osobně.  Ale připomínáš mi nějakou hodně milou osobu :)

2 Elle Elle | Web | 13. října 2016 v 21:23 | Reagovat

Je to 20 neuvěřitelně krásných věcí. Asi Tě začnu více navštěvovat:)

3 Ginger White Ginger White | Web | 14. října 2016 v 8:31 | Reagovat

[1]: Děkuji, já zase ráda chodím na tvůj blog. :)

[2]: Děkuji moc. :)

4 lmetalgirl lmetalgirl | Web | 16. října 2016 v 14:52 | Reagovat

Tý jo...jsi jako já :D trochu jsem o tom napsala do TT, když chceš, tak si to přečti. Palec nahoru. Ty musíš být super člověk!

5 Ginger White Ginger White | Web | 17. října 2016 v 19:07 | Reagovat

[4]: Kouknu se, díky za komentář ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama