Kdo jsem?

23. září 2016 v 11:09 | Ginger White |  Téma týdne
Kdo jsem? Už tu byly články typu - 20 věcí, které miluji apod.. Ale kdo já vlastně ve skutečnosti jsem?

1) Jsem Ginger White. Můj pseudonym prošel několika změnami, než zakotvil zde. Mohli jste mne na internetu vídat například jako Maggot Ginger, když jsem na nejmenovaném webu střádala novinky z metalové a rockové hudební scény. Stejně tak jste mne mohli najít pod přezdívkou Aurelia. Nyní se se mnou můžete setkat na různýh herních portálech pod přezdívkou Topoftheworld nebo Ginger_White. A jak vlastně má přezdívka vznikla? Ginger - ne jako zrzek, ale jako filmová postava. Viděli jste Moje sestra vlkodlak? A White? To ne, že bych byla bílá. A nebo snad Lucka Bílá. Příjmení mi propůjčil umělec, který mne už dlouhá léta provází se svou hudbou, Jack White. Ehm.. a i když si někdy říkám, že to vypadá spíš jako přezdívka pornohvězdy, líbí se mi. :)

2) Jsem umělkyně. Teda.. Jsem "umělkyně". Snažím se přenést své myšlenky a věci, které mám ráda na papír nebo plátno a sem tam také napíšu nějakou tu kratší povídku nebo příběh. Na blog vše dávám hlavně z toho důvodu, abych se dozvěděla objektivní názor a mohla se tak dále zlepšovat. No a stejně jako všichni blogeři si malinko zvednout sebevědomí hezkými komentáři, i když to zase znovu spadne na nulu, jakmile zaklapnu počítač a jdu se snažit probít do normálního světa.

3) Jsem muzikantka. Zase špatně. "Muzikantka". Jsem amatérská muzikantka. Hraji na kytaru, basu, piano a bicí. Pravidelně ale jen na piano a kytaru a popravdě? Na nic z toho nehraju vůbec dobře. Ale baví mě to, a to je hlavní. Hudba mne naplňuje, jak její poslech, tak její tvorba. Myslím, že každý, kdo na něco hraje a baví ho to, pochopí ten skvělý pocit, kdy se do hraní ponoříte a na chvíli zapomenete.. :)

4) Jsem fanynka. Ano. A všeho možného. Samozřejmě, že hudby, jak jinak. Ale jsem také velký nadšenec do filmů. A to jak do starých, tak nových. Jak do českých, tak zahraničních. Nejvíc mám ráda sci-fi a fantasy, a spíše takové ty "chlapské" filmy. Na romantické komedie mne nikdo neužene, ale protože ve mne trochu té ženskosti ještě zbývá, tak Bridget si neodpustím. A seriály. GoT, TWD a jak jinak než Naruto. :D

5) Jsem milovnice. Miluji dobré jídlo. Miluji přírodu. To hlavně tu naší Šumavu. Miluji chvíle se svými blízkými nad skleničkou. Miluji zimu a sníh. Miluji noční procházky. Miluji zvířata. Miluji umění. Miluji své přátele, i když jich moc nemám. Za to jsou to ti nejlepší lidi, které znám a někdy si říkám, že si je ani nezasloužím. Miluji také cestování. Miluji Japonsko a jeho kulturu. Miluji dobrou kávu. A takhle bych mohla pokračovat ještě hodně dlouho. :)

6) Jsem dcera. Ne zrovna ukázková a udělala jsem spoustu špatností - ve škole počínaje a policií konče. Avšak moji rodiče jsou skvělí lidé, kteří se mne vždy snažili podpořit a já bych je za nic na světě nevyměnila. Vím, že se na ně i po tom všem mohu obrátit, že mi nikdy nezavřou dveře a se všemi problémy mi poradí. Stejně tak jsem i sestra, která má nejlepšího staršího bratra na světě, i když to začínám chápat až posledních pár let. A také teta, co má krásnou a rozkošnou neteř, které by nikdy nenechala ublížit. Jsem ráda za svou rodinu. A protože jsem zažila spoustu ztrát, právě i z okruhu rodiny, ale i přátel, tak vím, jak jsou blízcí důležití.

7) Jsem pacientka. A častá. Není to zrovna veselý bod, ale je to tak. Mám oslabenou imunitu a bohužel alergii na většinu léků. S tím i na penicilin a většinu antibiotik. A s mým počtem angín to není nic příjemného. Také trpím poruchou srážlivosti krve. Ne, že bych krvácela moc, ale právě naopak. Horší je, že mám tak trochu strach z injekcí a doktorů. Takže trochu peklo. Ale zdraví je přednější než strach (říká někdo, kdo nebyl dva roky u zubaře..). :D

8) Jsem to prostě já. Já myslím, že psát článek o sobě je dost neobjektivní, protože samolibost vyhrává a člověk o sobě stejně napíše jen vybrané věci, které ho pozvednou do výšin. Berte to s nadhledem. Možná, že jsem taková jen ve své hlavě a lidé okolo to vidí jinak.

Děkuji vám za přečtení článku. Třeba se najde někdo mne podobný. :)

Vaše "odhalená" Ginger White.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 23. září 2016 v 13:16 | Reagovat

Jsi moc sympatická holčina, přeji ti hlavně pevné zdraví...

2 Joina Joina | Web | 23. září 2016 v 14:22 | Reagovat

Zbožňuji umělkyně :) Milujeme defakto všechno společně až na to, že já nemusím zimu, to mi dělá dost velké problémy.
A tu alergii ti tedy vážně nezávidím, tak se hlavně drž :)

3 gitty93 gitty93 | E-mail | Web | 23. září 2016 v 23:02 | Reagovat

jako muž mám taky oslabenou imunitu :D to je tak asi všechno k podobnostem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama