K úrazům vlastní blbostí

15. srpna 2016 v 10:23 | Ginger White |  Má maličkost
Nikdy jsem neměla v plánu, aby to tu vypadalo jako nějaký můj deníček (nebo jak se těmhle blogům nadává). Nicméně to tu tak vypadá čím dál tím víc.. To samo, já nic.

Po celkem vážných tématech bych ale chtěla odlehčit. Zjistila jsem, že mám spoustu zábavných historek, se kterými bych se s vámi mohla podělit a ráda to udělám. Tohle vyprávění tedy není jedno z nejzábavnějších, ale stalo se to minulý týden a chci, abyste viděli, jaký jsem idiot. :D

Mám to tak celý život. Většinu úrazů, a že jich bylo, jsem si způsobila hlavně vlastní nešikovností, neopatrností a blbostí. Díky mé nepozornosti kolikrát vznikají zajímavé situace. Jednou jsem například šla u mé babi na zahradu a cestou ze schodů jsem si zpívala "Hledááám důůům holubííí..". Bůh ví proč. V zápalu zpěvu jsem se na posledních schodech ukopla a prolétla jsem se po baráku jako ten holub. Naštěstí to odnesla jen naražená ruka a má bránice po záchvatu smíchu, když jsem si představila, jak komicky jsem u toho musela vypadat.

No nějak podobně jsem přišla i k nalomeným prstům, otřesům mozku, všemožných naraženinám, odřeninám, podlitinám, monoklům a jiným lehkým zraněním.

Minulý týden se mi ale povedl další mistrovský kousek. Ti všímavější možná ví, že si přivydělávám v Německu jako zmrzlinářka - ne, není to tak super, jak to zní. No a vždy než zavírám, musím vyčistit Sahnemachine (přístroj na šlehačku). Rozebírám ho a všechny díly myji v myčce, pak se zase skládá. Nicméně jedna z kolegyň, se kterou se střídám, má nejspíš koňskou sílu. Ta "zánemašina" má takovou hlavici a na ní ještě jednu kovovou součástku, která se tam musí zasunout a zaháknout. No ať jsem se snažila sebevíc, prostě mi to nešlo od sebe. Už jsem začínala být pěkně naštvaná, vzhledem k tomu, že jsem absolutně nic nestíhala a k tomu všemu tohle. Vzala jsem si tedy utěrku, aby mi to neklouzalo, hlavici strčila mezi nohy a vší silou jsem tahala a tahala. Prásk! Hurá! Hlavice se uvolnila. Já se ale vší tou silou, a že jí také nebylo málo, praštila kovovou těžkou součástkou do kolena. Slova, která poté lítala z mých úst, byste možná ani slyšet nechtěly. Další hodinu jsem musela přetrpět s neskutečnou bolestí a kolenem dvakrát tak velkým. Dnes už tam mám díky bohu "jen" bouli a obří modřinu a mohu si jen děkovat za to, že jsem si nic nezlomila.

A jaké z toho plyne ponaučení? Nepoužívej na nic hrubou sílu, pokud jsi naprosto nešikovný trotl. :D

Díky za přečtení. Historky budou přibývat i nadále. A mnohem lepší. Tahle je jen taková na rozjezd.

A co vy? Jste na tom stejně? :)

Vaše "stálesezraňující" Ginger White
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tenisák Tenisák | E-mail | Web | 15. srpna 2016 v 11:44 | Reagovat

Dalo by se říci, že jsem na tom stejně. I když, možná jsem víc nešikovný.

2 Ginger White Ginger White | Web | 15. srpna 2016 v 15:12 | Reagovat

[1]: Víc nešikovný než já? Tak to bych se možná hádala. :)

3 Joina Joina | Web | 19. srpna 2016 v 7:46 | Reagovat

Máme to stejný. Ale nalomené prsty? Fuj brrrr, snad je máš už v pořádku. Ty tvoje urazy ti moc nezávidím, já poslední dobou se jenom popaluji když vařím.
To mi tak připomíná, včera jsem si čistila zuby a dostala jsem menší křeč do pusy a nějak potom silněji jsem zkousla a zrovna na zubní kartáček a bylo slyšek meší křapnutí a teď nevím jestli mi křupl zub nebo kartáček, ale zatím to je v pohodě...

4 Ginger White Ginger White | Web | 19. srpna 2016 v 17:08 | Reagovat

[3]: Ty nalomené prsty jsou už ok, ale malíček mi zůstal trochu křivý. :D Křeč do pusy? Au. To se mi ještě nikdy nestalo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama