Proč bloguju?

26. července 2016 v 13:55 | Ginger White |  Téma týdne
Téma týdne, u kterého nemůžu propustit uzdu své fantazii, ale spíš psát daná fakta? Skvělé! Protože přesně tohle jsem po všech těch filozofických úvahách potřebovala. :)

Takže, proč vlastně bloguju?

1. Začala jsem s blogem hlavně kvůli vlastní tvorbě. Chtěla jsem vědět názory lidí, kteří nešetří kritikou, aby mi to trochu otevřelo oči a nakoplo mě to.

2. Také ráda píšu a myslím, že mám k hodně věcem co říct. Tak proč to nenapsat na blog, kde můžu s lidmi i zajímavě diskutovat?

3. Měla jsem blogy i dřív, ale znáte to. To byly takové ty první trapné pokusy. Doufám, že na žádný svůj starý blog už nikdy nenarazím.. :D

4. Baví mě to. Baví mě psát, zveřejňovat svou tvorbu a sledovat jiné blogy. Mám to místo facebooku, na který téměř nechodím.

5. Ráda se seznamuji s jinými blogery, protože se mezi našemi řadami najdou opravdu zajímaví a zábavní lidé. :)

6. Mám strašně moc času, protože jsem skončila v práci a stěhovala se z Prahy zpět domů. Teď jsem ve fázi, kdy se poohlížím po jiné práci, a mít blog, to mi přišlo jako zajímavé vyplnění času.

7. No a samozřejmě jsem si trochu potřebovala nafouknout ego tím, že sem lidé chodí. Ze začátku ani tak ne, ale teď mi to samozřejmě lichotí. Uspokojují mě pozitivní komentáře, ráda s lidmi diskutuji a nakopávají a těší mě i ty komentáře negativní. :)

Tak já myslím, že jsou to celkem pádné důvody, proč blogovat. Tímto článkem bych také chtěla poděkovat všem dobrým duším, které sem chodí a nakopávají mě psát dál a lepšit se. Je to ohraný, ale bez Vás by to tu prostě nefungovalo. Díky. ;)

Vaše vděčná Ginger White.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dubiouscat Dubiouscat | Web | 26. července 2016 v 18:52 | Reagovat

Číslo sedm máme rozhodně společné. Noc nepotěší víc než když objevíš komentář pod článkem, že? :)  Díky tomu se blogování může stát závislostí. Tak ať nám to vydrží!

2 Jasmínová Jasmínová | Web | 27. července 2016 v 19:59 | Reagovat

S veřejněním vlastní tvorbě, kvůli názoru druhých, to máme společný důvod blogování :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama