Johnny Cash

4. července 2016 v 9:50 | Ginger White |  Srdeční záležitosti
Možná, že jsem se zde už někdy zmínila, že můj hudební vkus asi celkem hodně ovlivnili moji rodiče. Teď, když nad tím tak přemýšlím, to možná nebude úplně pravda. Procházela jsem alba a kazety (ano, kazety! - ach ta nostalgie) našich a byla jsem celkem zděšena. :D Když nepočítám nějaký ten starý Rock´n´Roll (Buddy Holly, Roy Orbison, Elvis Presley, Chuck Berry) a mého oblíbeného Eltona Johna, nenašla jsem totálně nic použitelného! A to ta většina alb, která byla použitelná, byly.. ehm.. ty mé...

A tak ani sama nevím, jak se utvářel můj hudební vkus. Moc se neshodnu se svými vrstevníky, co se hudby týče. Neříkám, že neznám nikoho, kdo by poslouchal to samé, co já. Jen těch lidí moc není. No a jedním z umělců, kterého nemám skoro s nikým společného, je úžasný Johnny Cash. Dodnes si pamatuji, když jsem slyšela první píseň (myslím, že to byl Jackson, který zpíval s June Carterovou). Famózní! :) Takže Johnnyho hrdě přidávám do rubriky srdcovek, protože tam on jednoznačně a zaslouženě patří!

Mimochodem viděli jste film Walk the Line? I pokud nemáte rádi Johnnyho Cashe, doporučuji se kouknout. Ty herecké výkony jsou neuvěřitelně přesvědčivé a celý film vás vtáhne do děje tak, že na chvilku zapomenete na svět. ;)

zdroj: youtube.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama